Bord sengustaviansk stil

173054

BORD med låda i sargen, 1900-tal, sengustaviansk stil, mahogny, höjd 72, 50x80 cm, nyckel finns

Ytskador

Bord sengustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
667224
1 400
667195
1 300
666360
664768
666359

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.