Lennart Rodhe serigrafi

173047

RODHE, Lennart (född 1916-2002): Komposition, signerad och daterad 1971, färgserigrafi, 25/75, 68x55 cm

Gulnader

Lennart Rodhe serigrafi

Budhistorik (5 bud)
678205
500
678195
450
678142
678060
668298

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.