Jardinjär väggkonsol i keramik

173019

JARDINJÄR, keramik, Rörstrand, VÄGGKONSOL, majolika, jardinjärens längd ca 35, konsolens höjd ca 30 cm

Krackeleringar, smärre nagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (10 bud)
652561
900
657720
900
652561
850
655498
652561
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.