Peter Freudenthal serigrafi

173008

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): "Boston", signerad och daterad 1975, 2/50, färgserigrafi, 66x60 cm

Peter Freudenthal serigrafi
Budhistorik (21 bud)
674540
3 200
674545
3 200
674540
674544
2 800
674540
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.