Nils Kölare serigrafi

173007

KÖLARE, Nils (1930-2007): "Moln-ridå", signerad och daterad N. Kölare, 26/75, färgserigrafi, 50x65 cm

Nils Kölare serigrafi
Budhistorik (5 bud)
679460
550
675814
500
678980
500
675814
674735

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.