KG Nilson serigrafi

173004

NILSON K.G (född 1942): "Kvadraten II", signerad och daterad KG Nilson 1983, 77/100, färgserigrafi, 40x40 cm, rammått 48x80 cm

KG Nilson serigrafi

Budhistorik (21 bud)
679472
1 400
679457
1 300
679467
679457
679459

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.