Lennart Rodhe serigrafi

173000

RODHE, Lennart (1916-2005): "Anafas", signerad och daterad 1983, 6/125, färgserigrafi, 56x79 cm, rammått 65x97 cm

Hanteringsveck

Lennart Rodhe serigrafi

Budhistorik (14 bud)
679332
1 700
679293
1 600
674990
674990
672953

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.