Lennart Rodhe serigrafi

172994

RODHE, Lennart (1916-2005): "Anafas II", signerad och daterad 1983, 5/125, färgserigrafi, 56x79 cm

Lennart Rodhe serigrafi
Budhistorik (8 bud)
676087
669018
1 400
669018
668507
669017

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.