Peter Freudenthal serigrafier

172993

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): (2 st) Kompositioner, signerade och daterade, 21/110 samt AP, färgserigrafier, 60x47 resp 58x47 cm

Peter Freudenthal serigrafier

Budhistorik (23 bud)
677910
1 900
677909
1 800
677909
1 700
677889
1 600
677887

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.