Jörgen Byström olja

172991

BYSTRÖM HM, Jörgen (född 1933): "Afrodite i hammocken", signerad JHM Byström, olja på duk, 99x89 cm;
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm

Konst, Måleri

Jörgen Byström olja
Budhistorik (17 bud)
677897
677890
3 800
677885
3 600
677884
3 400
677883
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.