Byrå 1700-tal

172976

BYRÅ, 1700-tal, fanérad med valnöt, höjd 90, 97x36 cm

Nyckel saknas, skador, renoverad, skiva med borrhål

Byrå 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
666710
2 800
658929
658123
658122
655527

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.