Bord med stenskiva

172965

KONSOLBORD, sengustavianskt, stenskiva och porfyrimitation, förgylld benställning, höjd 68, 89x44,5 cm

Smärre slitage, benen kortade, senare skiva

Bord med stenskiva

Budhistorik (39 bud)
669179
17 000
669250
16 500
669179
16 000
669248
15 500
669179
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.