Horacio Silva gouache

172957

SILVA, Horacio (född 1950): "La Venus del espejo", signerad och daterad Horacio Silva 1961, gouache och täckvitt, 28x40 cm

Konst, Måleri

Horacio Silva gouache
Budhistorik (8 bud)
659083
658726
658390
950
657927
900
657926

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.