Orientmatta anatolisk

172954

ORIENTMATTA, anatolisk, semiantik/antik, ca 135x108 cm

Slitage, skador, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta anatolisk

Budhistorik (19 bud)
660611
2 800
660098
2 600
660467
2 600
660098
2 400
658386

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.