Kg Nilson serigrafi

172950

NILSON K.G (född 1942): "Till Newton/Floden", signerad och daterad KG Nilson 1986, 19/220, färgserigrafi, 40x40 cm; rammått 63x60 cm

Kg Nilson serigrafi
Budhistorik (11 bud)
674629
750
670082
700
674627
700
670082
650
674625
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.