Bestick i originaletui

172945

BESTICK, silver, 12 knivar, 12 gaffflar, skaft med svenska kontrollstämplar, blad förgyllda, etui märkt C G Hallberg, omkring 1900, i originaletui

Silver

Bestick i originaletui

Budhistorik (26 bud)
659053
7 400
656155
7 200
659052
7 200
656155
7 000
658641
6 800

Slutpris SEK:
7 400
706 EUR, 794 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.