Louis Lartigau oljemålning

172943

LARTIGAU, Louis (18/1900-tal): Blommor i korg, signerad L Lartigau, olja på duk, 73x92 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Louis Lartigau oljemålning

Budhistorik (4 bud)

658630
658310
658309
650672

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.