Skulptur

172942

SKULPTUR, glaserat lergods, signerad J Simon Söholm Bornholm, höjd 36 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Skulptur

Budhistorik (3 bud)

659039
659032
654730

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.