Anatoli Belong olja

172939

BELONOG, Anatoli (Ryssland, född 1946): Saturday Afternoon, signerad A Belonog, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Anatoli Belong olja

Budhistorik (17 bud)
658958
5 000
658952
4 800
658943
4 600
658916
4 400
658906
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.