Byrå med stenskiva

172918

BYRÅ, med stenskiva, dekorerad med botaniska blad,1940/50-tal, höjd 74, 80x45 cm, nyckel finns

Smärre ytskador, omarbetad

Ändringar/tillägg
Omarbetad

Byrå med stenskiva

Budhistorik (27 bud)
667102
667119
667102
1 900
666914
1 800
664944
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.