Kinesiska vinkoppar

172917

VINKOPPAR, 13 st, FAT, 12 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, olika modeller

Sprickor, nagg och lagningar

Orientaliskt, Porslin

Kinesiska vinkoppar

Budhistorik (27 bud)
658850
658848
2 800
658846
2 600
658845
2 400
658842

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.