Dalahäst

172840

DALAHÄST, 1900-tal, längd 14 cm

Slitage, skador

Allmoge, Diverse

Dalahäst

Budhistorik (4 bud)

649751
950
648985
850
648447
700
648275

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.