Stolar karmstol

172835

STOLAR, 4 st, KARMSTOL, senempire, 1800-tal

Skador

Stolar karmstol

Budhistorik (11 bud)
666988
1 300
666976
666976
666971
666543
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.