Aron Gerle oljemålning

172813

GERLE, Aron (1860-1930): Katarina kyrka i vinterskrud, signerad Aron Gerle, olja på pannå, 85x59 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Aron Gerle oljemålning

Budhistorik (23 bud)
657756
1 700
655048
1 600
657631
1 600
655048
1 400
656699
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.