Sängbord 1930-tal

172801

SÄNGBORD, 1930-tal, furu och björk, höjd 55, 33x41 cm

Bruksslitage

Sängbord 1930-tal

Budhistorik (17 bud)
665177
1 600
665170
665172
665170
1 400
665161
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.