Lotti Ringström olja

172797

RINGSTRÖM, Lotti (född 1942): Lacoste 29 Maj 1994, signerad och daterad L.R. 94 samt signerad på baksidan Lotti Ringström, olja på zinkplåt, 59x50 cm;
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl 1994

Konst, Måleri

Lotti Ringström olja

Budhistorik (28 bud)
672596
10 500
672599
10 000
672596
9 200
672595
9 000
672595
8 800

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.