Lars Boethius olja

172795

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Kustlandskap, signerad Lars Boethius, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Lars Boethius olja

Budhistorik (1 bud)

657008
2013-03-04 14:25:19

2013-03-04 kl 20:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.