Sängkammarmöbel

172783

SÄNGKAMMARMÖBEL, 50/60-tal, sängramar, 1 par, byrå, sängbord, 1 par, stolar 1 par

Slitage, fanérskador

Sängkammarmöbel

Budhistorik (3 bud)

664056
450
663857
652900

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.