Stol med skrivskiva

172779

STOL, med skrivskiva, AB Nässjö Stolfabrik, ryggen höj- och sänkbar

Bruksslitage, repor

Stol med skrivskiva

Budhistorik (2 bud)

664190
664027

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.