Peter Dahl litografi

172746

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 167/290, färglitografi, 41x58 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (19 bud)
677462
677459
677453
677458
677453
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.