Franz Krischke oljemålning

172744

KRISCHKE, Franz (Österrike 1885-1960): Stilleben med blommor, klocka och bok, signerad Franz Krischke, olja på pannå, 37x29 cm

Ett litet spikhål

Konst, Måleri

Franz Krischke oljemålning

Budhistorik (10 bud)
656626
656625
654326
1 300
653943
652088

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.