Oidentifierad konstnär oljemålning

172741

MANZONI, P (1800-tal): Hamnmotiv i månsken, signerad P. Manzoni, otydligt daterad 1873?, olja på duk, 76x128 cm

Dukskador, revor, lagningar, färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (21 bud)
655644
4 200
654623
655643
654623
3 800
655642
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.