Gösta Werner litografier

172729

WERNER, Gösta (1909-1989): 2 st, Marina motiv, signerade och numrerade, 260 ex, 1972, färglitografier, 48x40 cm

Gösta Werner litografier
Budhistorik (15 bud)
661674
1 300
666468
661674
666467
661674
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.