Miniatyrer i keramik

172728

MINIATYRVASER, SKÅLAR, FIGURINER, 11 st, signerade J.A., delvis Höganäs, höjd ca 2-7 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Miniatyrer i keramik

Budhistorik (15 bud)
657634
950
657633
900
657625
850
657629
850
657625

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.