Vas och flaska keramik

172725

VAS, signerad och daterad Yngve Blixt 68, FLASKA med hänkel, stengods, höjd 15 resp 25 cm

Keramik/Porslin

Vas och flaska keramik

Budhistorik (4 bud)

657638
450
648535
657637
648535

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.