Mats Nilsson objekt

172724

NILSSON, Mats (född 1952): Objekt - Anka, signerad Mats Nilsson och numrerad No 40, lackat trä och plast, höjd 19 längd 31 cm

Slitage

Konst, Skulptur

Mats Nilsson objekt

Budhistorik (6 bud)
674260
2 600
673300
1 600
671320
669225
667854

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.