Mats Nilsson objekt

172720

NILSSON, Mats (född 1952): Objekt - Anka, signerad Mats Nilsson och numrerad No 29, lackat trä och plast, höjd 19 längd 31 cm

Slitage

Konst, Skulptur

Mats Nilsson objekt

Budhistorik (13 bud)
670650
3 200
670649
2 800
665422
2 600
665417
665414
1 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.