Gunnar Brusewitz blandteknik

172712

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Paris-motiv, signerad och daterad G Brusewitz 50, blandteknik, 20x30 cm

Liten fläck

Konst, Måleri

Gunnar Brusewitz blandteknik

Budhistorik (5 bud)
658034
650
658001
600
658001
657829
657744

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.