Oval spegel i gustaviansk stil

172708

SPEGEL, oval, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, 78x67 cm

Smärre bortfall av förgyllning

Speglar

Budhistorik (5 bud)
657492
657465
500
656677
450
656547
655452

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.