Spegellampetter i gustaviansk stil

172706

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, höjd 53 cm

Sprickor och lagningar

Speglar

Budhistorik (18 bud)
657469
2 800
656370
2 600
656370
654974
654974
1 700

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.