Urna med lock i parian

172699

PRAKTURNA med lock, märkt parian, 1800-talets andra hälft, klassicerande dekor av de tre gracerna, höjd 47 cm

Lagade hänklar, smärre nagg

Keramik/Porslin

Urna med lock i parian

Budhistorik (5 bud)
656367
656179
1 400
655129
654816
651435

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.