Byrå i Louis XV-stil

172695

BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, med intarsia, förgyllda beslag, höjd 89, 93x46 cm, etikettmärkt baksida, nyckel finns

Fanéret något blekt, stenskiva med nagg

Byrå i Louis XV-stil

Budhistorik (11 bud)
665440
665438
2 800
665434
2 600
665418
2 400
662118

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.