Oidentifierad konstnär

172693

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen Korea 1800-tal, Ceremoni med dans och hundslakt, akvarell, bladstorlek inom passpartout 30x23 cm vardera

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (14 bud)
656552
1 400
656551
1 300
656533
656548
656533

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.