Vaser Japan

172692

VASER, 2 st, porslin, Japan, den ena 1900-tal, Satsuma, signerad, den andra 1800-tal, Imari, höjd 18 resp. 25 cm

Orientaliskt, Porslin

Vaser Japan

Budhistorik (1 bud)

648828
2013-02-26 17:58:58

2013-03-04 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.