Jardinière i majolika

172686

JARDINIÈRE, 1800-talets andra hälft, majolika, höjd 34 längd 47 cm

Krackeleringar, smärre nagg

Keramik/Porslin

Jardinière i majolika

Budhistorik (9 bud)
656498
1 400
655492
1 300
655492
654165
654165

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.