Timo Solin skulptur

172682

SOLIN, Timo (född 1947): Flicka med vind i håret, signerad och numrerad Timo Solin ?, bemålad metall, höjd med plexiglasplatta 39 cm

Konst, Skulptur

Timo Solin skulptur

Budhistorik (6 bud)
652520
2 800
648132
2 600
645924
2 400
645763
645373

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.