Fat Isaac Grünewald

172679

FAT, keramik, Isaac Grünewald, Rörstrand 1943, chamotte, målad dekor i blått, grönt och gult, signerad R 43 Grünewald, diameter 24 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Fat Isaac Grünewald

Budhistorik (2 bud)

656472
647582

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.