Rysk oljemålning

172676

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): Klostermotiv, signerad, troligen Alexei Bakeev, olja på duk, 40x50 cm

Konst, Måleri

Rysk oljemålning

Budhistorik (9 bud)
655889
700
655702
650
655366
600
654027
550
653099
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.