KG Nilson serigrafi

172660

NILSON K.G (född 1942): "Till Newton III", signerad och daterad KG Nilson 1983, 36/120, färgserigrafi, 44x70 cm

hanteringsveck, fläck

KG Nilson serigrafi

Budhistorik (7 bud)
670062
600
672942
550
670062
500
672941
450
670062

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.