Frimurarglas

172659

FRIMURARGLAS, 6+6 st., 1900-tal, graverad dekor, höjd 10-12 cm

Ett av de större glasen med mindre kantnagg

Glas

Frimurarglas

Budhistorik (2 bud)

656374
655265

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.